Oferta pracy

Poszukujemy do naszego zespołu

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy / Kierownik Regionu

Wielkopolska

Poszukujemy ambitnych, kontaktowych osób, szybko nawiązujących pozytywne relacje interpersonalne, które zbudują i wzmocnią znajomość marki i rozwiązań Systemów Okablowania Strukturalnego ALANTEC, LEONI KERPEN oraz zbudują od podstaw rynek sprzedaży produktów z zakresu systemów monitoringu wizyjnego CCTV (marka własna AVIZIO) na rynku lokalnym.

Zakres zadań:

  • znajomość lokalnego rynku oraz branży telekomunikacyjnej / elektrotechnicznej / CCTV ze wskazaniem na zagadnienia związane z okablowaniem strukturalnym i CCTV,
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows, znajomość środowiska CAD będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • z uwagi na prace typu "home office" oczekujemy samodzielności, silnej umiejętności organizacji, samodyscypliny oraz dyspozycyjności.
Obowiązki:
  • współpraca z dystrybutorami, inwestorami i wykonawcami lokalnymi,
  • śledzenie rynku inwestycji,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,
  • szkolenia z zakresu oferowanych rozwiązań,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • częste podróże służbowe.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stałą umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagradzania
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • konkurencyjną i atrakcyjną ofertę produktową.
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer itp.
Informacje dodatkowe:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail: praca@a-lan.pl z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."

Jerzy Piłat

+48 695 024 280
jp@a-lan.pl