Oferta pracy

Poszukujemy do naszego zespołu

Projektant Instalacji Systemów Niskoprądowych - CCTV i LAN

Katowice

Zakres zadań:

  • Tworzenie projektów instalacji teletechnicznych, głównie LAN i CCTV.
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej.
  • Analiza i optymalizacja zaprojektowanych instalacji.
  • Bieżąca współpraca z biurami projektowymi i wykonawcami inwestycji.
Kwalifikacje:
  • Wiedza z zakresu zasad projektowania instalacji teletechnicznych (m.in. systemy bezpieczeństwa, LAN, CTTV).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość oprogramowania CAD.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Realizację ciekawych projektów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Informacje dodatkowe:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail: praca@a-lan.pl z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."

Jerzy Piłat

+48 695 024 280
jp@a-lan.pl